31
Гру

Шановні абоненти

Повідомляємо, що з 1 січня 2015 року вводяться в дію нові тарифи на підключення та надання послуг по виклику спеціаліста. Просимо ознайомитись з новими тарифами за посиланням: http://www.prokk.net/main/tarifs

17
Вер

Шановний клієнт!

Доводимо до Вашого відому, що МП "ПроКК" розриває договір з ПАТ "Комерційний банк НАДРА" на прийом плетежів за послуги інтернет в зв'язку з несвоєчасним перерахуванням коштів отриманих від клієнтів на розрахунковий рахунок МП "ПроКК", що призводить до збоїв у наданні послуг.
Для запобігання відключення послуги, просимо проводити оплату через відділення Приватбанку та через термінали Приватбанку, що значно скоротить час надходження Ваших коштів на рахунок.
З повагою, Адміністрація МП "ПроКК"

1
Тра

До уваги абонентів !

З 1 травня 2014 року продовжено приймання дзвінків з 19:00 до 22 години. Прийом дзвінків здійснюється за номером 050-372-59-02.

18
Кві

До відома абонентів

З 01 травня 2014р. МП "ПроКК" та компанія Divan.TV пропонує абонентам акційний доступ до 78 телевізійних каналів з оплатою 10 грн/міс.
Для одержання доступу  можна звертатись за адресою: м. Мукачево, вул. Пушкіна, 15/2 (другий поверх будівлі) та за телефонами: 050-372-14-39; 050-372-69-18; 067-310-44-64.

6
Гру

До уваги абонентів !

З 06.12.2013 року діє додатковий мобільний номер для дзвінків в техпідтримку: 067-310-44-64

20
Вер

Divan.TV

МП «ПроКК» та компанія Divan.TV, підписали договір про надання абонентам МП «ПроКК» доступу до сервісу  Divan.TV, що  дозволяє:

  • дивитися телевізійні програми в цифровій якості на більш ніж на 150 телеканалах;
  • переглядати більше ніж 5000 ліцензійних художніх фільмів;
  • а також телешоу, серіали, документальні фільми, освітні програми та відео з Youtube;
  • cлухати музику радіо, дивитися відеокліпи;
  • здійснювати платежі, використовуючи електронні платіжні системи,  здійснювати покупки;
  • грати в відеоігри,співати караоке, навчатись на курсах.

Для якісної роботи сервісу необхідно мати доступ до Інтернет на швидкості від 10 Мб/с.

Divan.TV ( www.divan.tv ) - перший сервіс в Україні, який об’єднує багатоканальне телебачення, онлайн кінотеатр і всі переваги високошвидкісного  доступу в Інтернет.

 

За детальною інформацією звертайтеся за адресою:

м. Мукачево, вул. Пушкіна, 15, офіс 2

Тел.: (03131) 5-42-22, 050-372-14-39, 050-372-69-18 

 

 Перелік програм та тарифи

14
Тра

НадраБанк

Шановний абонент!
З 14 травня 2013  року можна сплачувати абонентську плату за послуги Інтернет у «Надра Банк» (м. Мукачево, пр. Н.Пасаж),.
Комісія – 0 %.

23
Кві

Оплата через Приватбанк

Для покрашення сервісу і зручності проплати за послуги користування Інтернетом, підприємство впровадило можливість оплати через термінали, сайт та каси Приватбанку які розміщені по території міста та області, в одному лише Мукачеві їх налічується понад 28 штук, тому уникнути черги в банку зараз простіше як ніколи. Для того щоб оплатити через термінал необхідно знайти МП "ПроКК" в списку отримувачів, вказати свій реєстраційний номер та здійснити платіж.

Платіж буде зараховано і введено в систему на протязі 15 хвилин.

23
Кві

Надання тимчасового кредиту

У звязку з тим що в банках бувають затримки з проведенням коштів, особливо у вихідні,  впроваджено безкоштовну послугу по наданню додаткового кредиту терміном на три дні. Для того щоб нею скористатися необхідно в кабінеті користувача натиснути кнопку "Установить кредит", і вам буде надано кредит, який буде знято через три дні. Це дозволить користуватися послугами в той час коли ваші кошти "блукають" важкими дорогами фінансових організацій. Послуга доступна лише 1 раз на місяць і є безкоштовною.

Також переконливо просимо слідкувати за станом рахунку і у випадку якщо кошти не зявляються на вашому рахунку на протязі 3-х днів, то пришліть, будь-ласка, фото або скан квитанції на пошту або як прикріплений файл в повідомленнях до тех. підтримки.

8
Жов

Нагадування про оплату

Шановні абоненти, повідомляємо про запуск нової системи повідомлень. В повідомленні міститься інформаційна частина, після ознайомлення з якою потрібно натиснути кнопку -"ознайомлений(на) та продовжити роботу в інтернеті.

Збір матеріалів